Kurumsal

Aslan İzolasyon 1987 yılında, sürekli gelişen ve yaygınlaşan izolasyon sektöründe, ruberoit üretimine başlayarak, sektördeki yerini aldı. Çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak bir süre sonra; su yalıtım mebranı, shingle, arduvazlı membran ve sürme esaslı izolasyon malzemelerinin üretimine de başladı.

Hammadde girişinden başlayarak üretimin tüm aşamalarında yapılan testlerle ürün kalitesinde TSE, CE ve ISO 9001:2008 standartlarına uygun üretime ulaştı. Aslan İzolasyon günümüz teknolojik gelişmeleri ışığında, üretim hatlarının kapasitelerini sürekli olarak arttırıp, sistemlerini modernize etti ve doğaya saygılı üretimini ÇED raporlarıyla da belgelendirdi.

Piyasada artan talep koşullarını dikkate alarak ürünlerinde kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılama kosusundan en üst seviyeye ulaştı. AR-GE ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak artan talebi karşılama ve kaliteli ürünlere sahip olma yolundaki adımlarını güvenli ve hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Dünyadaki gelişmeler ve küresel müşteri anlayışını dikkate alarak ürünlerini dünyanın diğer ülkelerine taşımaya başladı. Türkiye ve dünyanın çeşitli yapı fuarlarina katılıp ürünlerini dünyaya tanıtmayı sürdürmekte, başta avrupa ülkeleri olmak üzere ihracatını arttırmaya devam etmektedir.